Małgorzata Kalandyk-Bambuch

lek. med. Małgorzata Kalandyk-Bambuch

Lekarz medycy, specjalista dermatologii i wenerologii. Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie. Od 1998 roku zajmuje się leczeniem chorób skóry i chorób wenerycznych. Przez kilka lat współpracowała z kosmetycznym instytutem dr Ireny Eris na stanowisku konsultanta medycznego. Od ponad 15 lat zajmuje się medycyną estetyczną. Bierze udział w licznych szkoleniach i kongresach. Uwielbia nowe technologie i eksperymenty kulinarne.

Izabela Piłat

lek. med. Izabela Piłat

Lekarz medycyny, specjalista dermatologii i wenerologii. Jest absolwentką Akademii Medycznej w Lublinie. Zajmuje się leczeniem chorób skóry i chorób wenerycznych od 30 lat. Z powodzeniem wykonuje szeroki wachlarz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej od 15 lat. Wiedzę pogłębia na licznych kursach i szkoleniach zarówno z dermatologii jak i medycyny estetycznej. Jej pasją są podróże, a także czas spędzony z rodziną i przyjaciółmi.

Paweł Piłat

lek. med. Paweł Piłat

Lekarz medycyny, specjalista dermatologii i wenerologii. Jest absolwentem Akademii Medycznej w Białymstoku. Specjalizuje się w leczeniu i diagnostyce dermoskopowej zmian skórnych – znamion, guzków, guzów i nowotworów. W 2015 roku wywalczył tytuł mistrza świata dermoskopii w Wiedniu. Wykonuje zabiegi z zakresu dermatochirurgii i laserochirurgii.  Dodatkowo wykonuje szereg zabiegów z zakresu medycyny estetycznej z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, nici liftingujących i rewitalizujących PDO, toksyny botulinowej, mezoterapii igłowej, a także zabiegów z wykorzystaniem różnego rodzaju laserów, głównie lasera co2 i frakcyjnego CO2. Nieustannie rozwija swoją wiedzę i umiejętności z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej biorąc udział w różnego rodzaju kursach i szkoleniach. Jego pasje to wycieczki rowerowe i sporty wodne.

Alina Budzyńska

Alina Budzyńska

Magister pielęgniarstwa. Zawód pielęgniarki wykonuje od ponad 20 lat. Od kilku lat zatrudniona na stanowisku pielęgniarki w Gabinecie Medycyny Estetycznej ” Dermest”. Wykonuje zabiegi z zakresu laseroterapii, radiofrekwencji, ultradźwięków, pielęgnacji twarzy i ciała. Asystuje również przy zabiegach wykonywanych przez lekarzy dermatologów. Wiedzę pogłębia na licznych kursach i szkoleniach z medycyny estetycznej.