Małgorzata Kalandyk-Bambuch

lek. med. Małgorzata Kalandyk-Bambuch

Lekarz medycy, specjalista dermatologii i wenerologii. Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie. Od 1998 roku zajmuje się leczeniem chorób skóry i chorób wenerycznych. Przez kilka lat współpracowała z kosmetycznym instytutem dr Ireny Eris na stanowisku konsultanta medycznego. Od ponad 15 lat zajmuje się medycyną estetyczną. Bierze udział w licznych szkoleniach i kongresach. Uwielbia nowe technologie i eksperymenty kulinarne.

Izabela Piłat

lek. med. Izabela Piłat

Lekarz medycyny, specjalista dermatologii i wenerologii. Jest absolwentką Akademii Medycznej w Lublinie. Zajmuje się leczeniem chorób skóry i chorób wenerycznych od 30 lat. Z powodzeniem wykonuje szeroki wachlarz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej od 15 lat. Wiedzę pogłębia na licznych kursach i szkoleniach zarówno z dermatologii jak i medycyny estetycznej. Jej pasją są podróże, a także czas spędzony z rodziną i przyjaciółmi.

Paweł Piłat

lek. med. Paweł Piłat

Lekarz medycyny, specjalista dermatologii i wenerologii. Jest absolwentem Akademii Medycznej w Białymstoku. Specjalizuje się w leczeniu i diagnostyce dermoskopowej zmian skórnych – znamion, guzków, guzów i nowotworów. W 2015 roku wywalczył tytuł mistrza świata dermoskopii w Wiedniu. Wykonuje zabiegi z zakresu dermatochirurgii i laserochirurgii. Jego pasje to wycieczki rowerowe i sporty wodne.

Alina_Budzynska

Alina Budzyńska

Magister pielęgniarstwa. Zawód pielęgniarki wykonuje od ponad 20 lat. Od kilku lat zatrudniona na stanowisku pielęgniarki w Gabinecie Medycyny Estetycznej ” Dermest”. Wykonuje zabiegi z zakresu laseroterapii, radiofrekwencji, ultradźwięków, pielęgnacji twarzy i ciała. Asystuje również przy zabiegach wykonywanych przez lekarzy dermatologów. Wiedzę pogłębia na licznych kursach i szkoleniach z medycyny estetycznej.

Monika Mandrak-Górz

Monika Mandrak-Górz

Magister pielęgniarstwa. Ukończyła studia w Wyższej Szkole Biznesu i Przedsiębiorczości w Ostrowcu Świętokrzyskim. Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i warsztatach praktycznych. W gabinecie wykonuje zabiegi z zakresu laseroterapii, radiofrekwencji, ultradźwięków, pielęgnacji twarzy i ciała. Specjalizuje się ponadto w podologii medycznej. Asystuje lekarzom przy zabiegach medycyny estetycznej. W wolnym czasie podróżuje, bardzo lubi chodzić do kina i gotować.

Anna Janiec

Anna Janiec

Magister kosmetologii i zdrowia publicznego. W gabinecie zajmuje się  wykonywaniem zabiegów pielęgnacyjnych skóry twarzy i ciała. Mają one na celu zachowanie            lub przywrócenie jej młodego wyglądu, a także redukcję tkanki tłuszczowej  i cellulitu. Asystuje również lekarzom przy zabiegach medycyny estetycznej.Bierze udział w licznych kursach i szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej,które podnoszą jej kwalifikacje. W wolnych chwilach lubi spędzać czas z najbliższymi.